PRAWDA BOŻA JEST WSZAK CAŁKIEM NAGA

W swojej najwyższej formie, masaż tantryczny ma potencjał, aby być inicjacją w bezpośrednie doświadczenie świata Tantry.

John Hawken

Tantra to starożytna praktyka, która otwiera drzwi do doświadczenia siebie, jako energii i świadomości.

KLUCZOWE ZASADY TANTRY

 1. Doświadczanie siebie, jako pomostu między niebem a ziemią, ziemią i niebem.
 2. Doświadczanie siebie zarówno, jako ciała energetycznego jak i ciała energetycznego, poprzez które łączymy się z oceanem energii wokół nas
 3. Ciało jest świętą świątynią Ducha.
 4. Święta Seksualność jest o byciu, a nie działaniu.
 5. Doświadczanie ciała energetycznego poszerza świadomość.
 6. Doświadczanie siebie jako bezkształtnego przepływu energii, przybierającej formę poprzez uważną koncentrację świadomości.

  CO CZYNI ​​MASAŻ TANTRYCZNYM?

  Masaż tantryczny to coś więcej niż zmysłowość i odprężenie. To głęboka i transformująca praca. Najważniejsze jest nastawienie masującego: szacunek, uhonorowanie; umiejętność pracy z energią i świadomością by poprzez ciało dotykać ducha. Tworzymy doświadczenie, w którym ciało klienta jest świątynią ducha, odkrywaniem i czczeniem boga w każdym mężczyźnie i bogini w każdej kobiecie. Jesteśmy manifestacją ducha na ziemi w ciele fizycznym doświadczając siebie poprzez ciało energetyczne. Masaż Tantryczny inicjuje ciało fizyczne budząc je na ciało energetyczne przywracając nas do naszej natury, jako istot boskich, istot energii, ognia i światła. Ta inicjacja jest prawdziwym celem naszej energii seksualnej, pragnieniem, aby połączyć się z czymś większym i piękniejszym niż nasze ego.

  OTWIERANIE CIAŁA NA PRZEPŁYW ENERGII ŻYCIOWEJ.

  Zgodnie z ideami twórcy bioenergetyki Wilhelma Reicha jak i tradycyjnymi naukami tantrycznymi, aby w pełni poczuć energię seksualną i orgazmiczną, musimy otworzyć ciało, aby umożliwić przepływ energii życiowej. Przyjemne masaże uzdrawiające delikatnie usuwają napięcia, które blokują ten przepływ i trzymają nas w lęku przed własną energią, mocą i przyjemnością. Zaczynamy Reichowskim Masażem Kręgosłupa, aby doświadczyć mięśni wzdłuż kręgosłupa jako kanałów przepływu energii, a nie jako miejsce, które powstrzymuje nas od życia. Przywracamy równowagę kręgosłupa poprzez uwolnienie napięcia mięśniowego, które rozkładają go na pojedyncze segmenty. Następnie poprzez Masaż Kundalini otwieramy kanały energetyczne w kręgosłupie (Ida, Pingala i Sushumna), tworząc równowagę pomiędzy energiami lewą i prawą stroną, męskością i kobiecością w ciele i pozwalając na przepływy energii życiowej poprzez kręgosłup. Energetyzujemy całe ciało przygotowując je na zrównoważone i przyjemne Przepływy Ognia i Wody. Doświadczenie energii przepływającej przez nasze ciało fizyczne pozwala nam uświadomić sobie, że jesteśmy czymś więcej niż tylko bytem fizycznym: jesteśmy punktem świadomości, która staje się świadoma siebie poprzez sztukę przepływu wszechświata. Ta świadomość więzi życia i energii jest alchemią ekstazy.

  http://www.thepathsoftransformation.com

Każdą sesję rozpoczynamy od rozmowy, która pozwala nam dobrać odpowiednie dla danego momentu metody. Wybrać między głębokimi technikami uwalniającymi z ciała traumy i udrażniającymi kanały energetyczne, przez delikatne, zmysłowe, olejowe masaże, czy te przy użyciu piór i pejczy pozwalające rozkoszować się intensywnym odczuciem przepływu energii, aż po takie w których ciało fizyczne staje się tak wyczulone na dotyk, by umożliwiło nam działanie w obszarze tzw. ciała eterycznego.

Masaż tantryczny hołduje naturalnej nagości ciała, dlatego przyjmuje się go właśnie w tym stanie. Masowane jest całe ciało włączając miejsca intymne. Tutaj nie ma tematów tabu – za to jest pełen szacunek do ciała, do całej istoty ludzkiej, otwartość, pełen czułości i obecności dotyk, świadomość i miłość. W nagości mówimy światu: tutaj jestem, jestem piękny/piękna, jestem potężną wielowymiarową istotą, szanuję swoją naturę i esencję, boskość we mnie.

Masaż tantryczny jest piękną drogą do przebudzenia zmysłowościseksualności, namiętności, bliskości w relacji z samym sobą i z innymi ludźmi. Powstał kilka tysięcy lat p.n.e. na terenie Himalajów w czasach, w których seksualność była niezwykle istotną dziedziną życia, a jej seksualna była uświęcona. Podczas masażu przypominamy sobie, że jesteśmy istotami seksualnymi, a energia seksualna wibruje właściwie wszędzie we wszechświecie. Masaż pozwala nam oswoić się z nagością, uporać ze wstydem, a ostatecznie pokochać swoje ciało. Pokazuje, że podniecenie, pożądanie są zdrowe, a tłumione powodują szkody dla organizmu i psychiki człowieka.
Masaż tantryczny otwiera nas na samych siebie, pozwala poczuć kim naprawdę jesteśmy na różnych wymiarach. Otwiera nas na emocjonalność, na głęboką wrażliwość, czułość, na ciekawość swojego ciała i potencjał błogości jaki się w nim znajduje, pozwala rozwijać miłość i akceptację siebie.

Podczas sesji klient pozostaje w całkowicie przyjmującej roli, by w pełni doświadczać czystego stanu istnienia, bycia niezobowiązującego do działania.

Mieć na uwadze należy, że w tym spotkaniu masażysta jest terapeutą, a nie partnerem. Stąd pozostaje ubrany, a obie strony zobowiązane są do szanowania granic wzajemnie przed sesją ustalonych.

FAQ

UTULENIE

SPOKÓJ

UZDROWIENIE

PRZYJEMNOŚĆ

ROZKOSZ

EKSTAZA

Pełnia Drogi