No Limits

Jeśli pozwoliłeś sobie otworzyć się na intencje, na głos twojego serca szepcący jaka cześć Ciebie pragnie rozkoszować się promieniami słońca, jaka cześć Ciebie pragnie zostać zauważona, rozpoznana, zaakceptowana, utulona i szukasz przewodnika po tych jeszcze niespenetrowanych terenach, jestem dla Ciebie.

Pamiętaj jednak, że nikt za Ciebie tej drogi nie przejdzie. Mogę Ci towarzyszyć, mogę wskazywać kierunek, ale to ty musisz postawić każdy kolejny krok, więc pójdziemy tak daleko jak jesteś gotów, tak daleko jak masz odwagę, tak daleko jak tego zechcesz i ani pół kroku dalej.

Zarezerwuj proszę cały dzień, nie powiem Ci ile to potrwa, ani co będziemy robić. Czasem starcza 15 minut, czasem całe życie to za mało. Po prostu płyniemy tam, gdzie prowadzi nas rzeka i patrzymy co kryje się w jej zakolach. Wszystko jednak zawsze odbywa się w zgodzie z twoimi granicami i gotowością.

Pamiętaj też, że po dużych przemianach, ciało potrzebuje czasu na transformacje. Możliwe, że przez następnych parę dni po sesji będziesz potrzebować więcej snu, odpoczynku, natury, że ciało będzie pobolewało, a emocje będą przychodzić w sposób nieoczekiwany. To całkowicie naturalne, choć wcale nie konieczne dla procesu samo-rozpoznania. Jeśli się pojawi po prostu daj wszystkiemu przestrzeń i pozostań świadomy, zawsze możesz liczyć też na moje wsparcie. Sesja nigdy nie kończy się wraz z zejściem z maty, więc i ja jestem dla Ciebie dostępna przez czas trwania procesu rozpoznania czy transformacji.

Możemy praktykować poprzez techniki Tantryczne, Tajskie, Lomi Lomi Nui, Abhyangę, utulenia, czasem używamy chińskich baniek. Wszystko uzależnione jest od tego kim jesteś, czego potrzebujesz i na co jesteś gotów.

Cena uzależniona jest od czasu trwania sesji 1h 300zł / 1,5h 400zł / 2h 500zł / 2,5h 600zł 3h 700zł itd.

Jeśli czujesz silne wołanie do tego typu spotkania, ale na swojej drodze nie masz jeszcze rozpoznanej swojej relacji z obfitością, odważ się prosić. Kto wie, może możemy dostarczyć Ci nowego doświadczenia dla ugruntowywania korzystniejszej dla twojego wzrostu strategii myślowej o tym, jak wiele życie chce Ci zaoferować, jeśli odważysz się chcieć, marzyć, pytać i prosić.

Masaż

Retreat

Jak praktykujemy ?